Rekonštrukcia miestnych komunikácií v obci Hačava

Dátum: 29.04.2019
Autor: EWORKS.sk
Rekonštrukcia miestnych komunikácií v obci Hačava

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho poľnohospodárskeho fondu pre rozvoj vidieka v rámci Programu rozvoja vidieka SR 2014 – 2020.

Cieľom projektu je zlepšenie a rozvoj slabej lokálnej infraštruktúry v obci, zlepšenie kvality života na vidieku, podpora miestneho rozvoja na vidieku a dosiahnutie pozitívnych zmien v obci, ktoré budú smerované prioritne na ekonomický rozvoj vidieckych oblastí, budú mať pozitívny vplyv na zamestnanosť a rozvoj podnikania v podporených obciach. Kvalita života úzko súvisí s miestnym ekonomickým rozvojom, ako aj so zastavením odlivu obyvateľstva z vidieka. Pre jej zvýšenie je potrebná kvalitná infraštruktúra a dostupnosť miestnych služieb pre obyvateľov.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Rekonštrukcia miestnych komunikácií Veľkosť: 241.7 kB Formát: docx Dátum: 29.10.2019