Dátum: 26.06.2018
Autor: EWORKS.sk
Poďakovanie sponzorom

Obec Hačava aj touto cestou ešte raz ďakuje  za Vašu pomoc a podporu pri organizovaní V.ročníka Festivalu rusínskej kultúry, ktorá sa konala dňa 23.06.2018 v Hačave.

Poďakovanie sponzorom

Prajeme Vám veľa úspechov v osobnom živote i v podnikaní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Ďakujeme: CRH Cementáreň Turňa nad Bodvou,Urbariát, poz.spol. Hačava,Ametys Hosťovce,Judr.Paulinský Moldava nad Bodvou,Starosta obce Háj,Agro Hačava,Spektron HK Moldava nad Bodvou,Pharmacopola- Martin Karčák Moldava nad Bodvou,BelasaNET Moldava nad Bodvou,Igor Miškovič Košice,Judr.Husár Košice,Saat Sport Moldava nad Bodvou,Štrkopiesky Tomáš Juhász Turňa nad Bodvou,Slavomír Rusnák Košice,Terra Vari Servis Moldava nad Bodvou,Agrodružstvo Turňa nad Bodvou,Alfasat Moldava nad Bodvou,Inga Schusterová Medzev,Grizzly Fitness club Moldava nad Bodvou,Gabriel Köteles Turňa nad Bodvou,Kancelárske potreby Benický Moldava nad Bodvou,Mariena Grambalová Stará Turá,Kvetinárstvo Iris Turňa nad Bodvou,Kamerový systém a elektro rozvody Turňa nad Bodvou,Milan Maďar Hačava, Priska Kulčárová Moldava nad Bodvou, Oľga Schmiedtová Medzev,p.Domonkošová Turňa nad Bodvou.